Jesteś tutaj: Start / Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych

Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych

Artykuły

Przejdź do - Główny Inspektorat Sanitarny i Lasy Państwowe rozpoczynają wspólną akcję #ZasadźSięNaZdrowie
24 października 2019

Główny Inspektorat Sanitarny i Lasy Państwowe rozpoczynają wspólną akcję #ZasadźSięNaZdrowie

#ZasadźSięNaZdrowie to hasło akcji zainaugurowanej podpisaniem porozumienia o współpracy przez Jarosława Pinkasa Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego

Czytaj więcej o: Główny Inspektorat Sanitarny i Lasy Państwowe rozpoczynają wspólną akcję #ZasadźSięNaZdrowie
Przejdź do - Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych w Polsce.
15 października 2019

Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych w Polsce.

W dniu 7 października 2019 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowująca 100-lecie działalności służb sanitarnych w niepodległej Polsce i 65-lecie powstania Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Czytaj więcej o: Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych w Polsce.
Przejdź do - Podsumowanie Dnia Otwartego z okazji 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce
8 października 2019

Podsumowanie Dnia Otwartego z okazji 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce

W dniu 01 października 2019 r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej przy ulicy Spółdzielczej 4 w Łukowie zorganizowano „Dzień otwarty” dla uczczenia 100 lat służb sanitarnych w Polsce.

Czytaj więcej o: Podsumowanie Dnia Otwartego z okazji 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce
Przejdź do - W niedzielę, 01.09.2019 r. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łukowie uczestniczyła w Gminnych Dożynkach w Krzywdzie.
Przejdź do - Dzień Otwarty
27 sierpnia 2019

Dzień Otwarty

W dniu 01.10. 2019 r. w godzinach 9:00 – 14:00 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łukowie zaprasza na Dzień Otwarty.

Czytaj więcej o: Dzień Otwarty
Przejdź do -  Stoisko informacyjno-promocyjne na dożynkach gminno-parafialnych w Serokomli
27 sierpnia 2019

Stoisko informacyjno-promocyjne na dożynkach gminno-parafialnych w Serokomli

W niedzielę 25.08.2019 r. w Serokomli odbyły się gminno - parafialne dożynki „Smaki Natury”. Podczas święta plonów swoje stoisko informacyjno-promocyjne wystawiła również Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łukowie.  Impreza była doskonałą okazją do zaprezentowania historii i dokonań Służb Sanitarnych w Polsce na przestrzeni ostatnich 100 lat. 

Czytaj więcej o: Stoisko informacyjno-promocyjne na dożynkach gminno-parafialnych w Serokomli
Przejdź do - Dożynki Gminne w Karwowie Gmina Trzebieszów - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.
26 sierpnia 2019

Dożynki Gminne w Karwowie Gmina Trzebieszów - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łukowie zaprasza 8 września w ramach zorganizowanych Gminnych Dożynek w Karwowie, Gmina Trzebieszów, na okolicznościowe jubileuszowe stoisko promocyjno-edukacyjne, podczas którego pracownicy stacji odpowiedzą na pytania dotyczące chorób zakaźnych i szczepień ochronnych, będą udzielać porad z zakresu bezpieczeństwa żywności i zasad racjonalnego żywienia oraz przestrzegania wymagań sanitarno-higienicznych w placówkach usługowych. Będą dystrybuowane materiały oświatowo-zdrowotne z zakresu zdrowia publicznego.

Czytaj więcej o: Dożynki Gminne w Karwowie Gmina Trzebieszów - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.
Przejdź do - Dożynki Gminne w Krzywdzie - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.
26 sierpnia 2019

Dożynki Gminne w Krzywdzie - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łukowie zaprasza 1 września w ramach zorganizowanych Gminnych Dożynek w Krzywdzie na okolicznościowe jubileuszowe stoisko promocyjno-edukacyjne, podczas którego pracownicy stacji odpowiedzą na pytania dotyczące chorób zakaźnych i szczepień ochronnych, będą udzielać porad z zakresu bezpieczeństwa żywności i zasad racjonalnego żywienia oraz przestrzegania wymagań sanitarno-higienicznych w placówkach usługowych. Będą dystrybuowane materiały oświatowo-zdrowotne z zakresu zdrowia publicznego.

Czytaj więcej o: Dożynki Gminne w Krzywdzie - okolicznościowe stoisko PSSE w Łukowie i cykl spotkań z mieszkańcami gminy.
Przejdź do - HISTORIA SŁUŻB SANITARNYCH W POWIECIE ŁUKOWSKIM
1 sierpnia 2019

HISTORIA SŁUŻB SANITARNYCH W POWIECIE ŁUKOWSKIM

Broszura oraz zdjęcia dotyczące historii służb sanitarnych w powiecie łukowskim.